Eindronde eerste provinciale (promotie)

ronde 1 (heen/terug)

  • A  02/05 Lovendegem - Maldegem 2-1
  • B  02/05 Ninove - Appelterre 4-0
  • A  10/05 Maldegem - Lovendegem 4-0 
  • B  10/05 Appelterre - Ninove 1-0

ronde 2 (heen/terug) 

  • 14/05 Maldegem - Ninove 1-0
  • 17/05 Ninove - Maldegem 2-0

Eindronde eerste provinciale (barrage)

  • 10/05 Drongen - Kruibeke 1-2

Eindronde tweede provinciale (promotie)

ronde 1 

  • A  02/05 Ardennen - Geraardsbergen 3-1 (nv)
  • B  03/05 Kleit - Latem 4-1 
  • C  03/05 De Pinte - Bambrugge 2-1 (nv)
  • D  03/05 Meerbeke - Aalter 1-2

ronde 2

  • E  10/05 HO Kalken - De Pinte 2-1 
  • F  10/05 Kleit - Aalter 1-3
  • G  10/05 Kemzeke - Buggenhout 2-0
  • H  10/05 Ardennen - Sinaai 4-1

ronde 3 

  • I  14/05 Ardennen - Aalter 2-3
  • J 14/05 Hogerop Kalken - Kemzeke 0-1

ronde 4 

  • 17/05 Kemzeke - Aalter

Eindronde tweede provinciale (degradatie)

  • 03/05 Merendree - Winnik 1-0 (3-2)
  • 10/05 Winnik - Verrebroek 4-0 (4-2)
  • 14/05 Verrebroek - Merendree 2-3 (5-5)

Eindronde derde provinciale (promotie)

ronde 1

  • A  03/05 Borsbeke - Kluisbergen 2-0 
  • B  03/05 Evergem Center - HT Zwijnaarde 1-0 
  • C  03/05 Nevele - Nederhasselt 4-2 (nv)
  • D  03/05 Wortegem - Nazareth-Eke 1-2 
  • E  03/05 Nederename - KVV Schelde 1-6
  • F  03/05 Kieldrecht - Idegem 4-1
  • G  03/05 VSV Gent - Erembodegem 2-0 
  • H  03/05 Zaffelare - Haasdonk 2-2 (nv) (4-5) 

ronde 2

  • I  10/05 Evergem - Poesele 2-2 (3-2)
  • J 10/05 Nazareth-Eke - VSV Gent 1-0
  • K 10/05 Kieldrecht - Haasdonk 1-1 (4-5)
  • L  10/05 Geraardsbergen - Borsbeke 1-1 (6-5)
  • M 10/05 Waasmunster - Knesselare 3-0
  • N 10/05 KVV Schelde - Nevele 1-4

ronde 3 

  • 14/05 Haasdonk - Waasmunster 2-1
  • 14/05 Evergem - Nevele 1-1 (3-1)
  • 14/05 Geraardsbergen - Nazareth-Eke 1-1 (4-3)

Eindronde derde provinciale (degradatie) 

ronde 1

  • 03/05 Maria Aalter - Velzeke 3-2

ronde 2 

  • B  10/05 Baardegem - Heusden 0-7
  • C  10/05 Velzeke - Kallo 3-2

ronde 3 

  • 14/05 Baardegem - Kallo 2-1

Eindronde vierde provinciale (promotie)

ronde 1

  • A  03/05 Destelbergen - Petegem 2-0
  • B  03/05 Maarkedal - Zandbergen 0-0 (4-3)
  • C  03/05 Kapr Bentille - Aaigem 3-0 
  • D  03/05 Sombeke - Michelbeke 1-0 (nv)
  • E  03/05 Lochristi B - Lotenhulle 0-1
  • F  03/05 Rupelmonde - Moerbeke B 3-1

ronde 2

  • 10/05 Destelbergen - Zevergem 1-2
  • 10/05 Rupelmonde - Beveren 0-5
  • 10/05 Bottelare - Okegem 0-1
  • 10/05 Wichelen - Kapr Bentille 0-2
  • 10/05 Lotenhulle - Gentbrugge 1-0
  • 10/05 Maarkedal - Nieuwerkerken 0-0 (4-5)
  • 10/05 Sombeke - Elene Grotenberge 2-4

 

© Sofie Claeys