Eindronde eerste provinciale: Lede promoveert

ronde 1 (heen/terug)

  • A     24/04   RC Lebbeke - Zelzate 4-1
  • B     24/04   Lede - Elene-Grotenberge 1-0
  • B     30/04   Elene-Grotenberge - Lede 3-2
  • A     01/05   Zelzate - RC Lebbeke 0-1

ronde 2 

  • C     05/05   RC Lebbeke - Lede 0-1
  • D     08/05   Lede - RC Lebbeke 1-1

Eindronde tweede provinciale: Ardennen promoveert

ronde 1

  • A     24/04   HO Kalken - SV Zottegem 1-3
  • B     24/04   SK Lebbeke - Merendree 0-3
  • C     24/04   Sinaai - Burst 2-2 (na penalty's)
  • D     24/04   Meerbeke - Jong Zulte 0-1

ronde 2

  • E     01/05   Latem - Sottegem 2-4
  • F     01/05   Buggenhout - Merendree 6-1
  • G     01/05   Burst - Jong Zulte 0-3
  • H     01/05   Ardennen - De Pinte 2-0

ronde 3 

  • I     05/05   Ardennen - Jong Zulte 3-0
  • J     05/05   Sottegem - Buggenhout 0-0

ronde 4

  • 08/05   Ardennen - Buggenhout 4-2

Eindronde tweede provinciale: geen degradant

  • 24/04   Haasdonk - Winnik 3-0
  • 30/04   Winnik - Waarschoot 3-0
  • 05/05   Waarschoot - Haasdonk 2-2

Eindronde derde provinciale: Zeveren, Doorslaar en Massemen promoveren

ronde 1

  • A     28/04   Kieldrecht - Cercle Melle 2-1
  • B     24/04   Watervliet - Sint-Denijs 3-1
  • C     24/04   Knesselare - VC Zwijnaarde 2-1
  • D     24/04   Nederhasselt - Zeveren 0-2
  • E     24/04   Zingem - Boekel 1-0
  • F     24/04   Machelen - Wachtebeke 1-1 (na penalty's)
  • G     24/04   Idegem - FC Kluisbergen 0-2 
  • H     24/04   Doorslaar - Borsbeke 2-0 

ronde 2

  • I     01/05   Oudenhove - Machelen 2-1
  • J     01/05   Zeveren - Sint-Gillis 2-0
  • K     01/05   Doorslaar - Watervliet 2-0
  • L     01/05   FC Kluisbergen - Kieldrecht 2-0
  • M     01/05   Massemen - Zingem 1-0
  • N     01/05   Beervelde - Knesselare  5-0 (FF)

ronde 3 (de 3 winnaars stijgen naar tweede provinciale)

  • 05/05   Zeveren - Oudenhove 5-1
  • 05/05   Beervelde - Doorslaar 2-3
  • 05/05   Massemen - Kluisbergen 1-1

Eindronde derde provinciale: geen degradant

ronde 1

  • 24/04   VSV Gent - Baardegem 0-2

ronde 2

  • B     03/05   Sint-Pauwels - Zottegem 1-4
  • C     01/05   VSV Gent - Sint-Laureins 5-1

ronde 3 

  • 05/05   Sint-Laureins - Sint-Pauwels 1-0

Eindronde vierde provinciale: Robur, Balegem, Hansbeke, Zandbergen, Haaltert, Belsele en AK Middelburg promoveren

ronde 1

  • A     24/04   Wichelen - Petegem S 1-0
  • B     24/04   Waasmunster - Belsele 1-2
  • C     24/04   Vinderhoute - Gijzegem 3-1
  • D     24/04   HO Kalken B - Haaltert 2-3
  • E     24/04   Olsene - Zandbergen 0-3 
  • F     24/04   Hansbeke - Vlierzele 2-1 

ronde 2 

  • 01/05   Robur B - Overmere 1-1
  • 01/05   Vinderhoute - Balegem 4-4
  • 01/05   Hansbeke - Wieze 2-0
  • 01/05   Zandbergen - Sombeke 2-1
  • 01/05   SK Wichelen - Haaltert 2-3
  • 01/05   Belsele - Everbeek 4-0
  • 01/05   AK Middelburg - Balgerhoeke 1-1 

 

© Sofie Claeys